Cursus

Touch For Health 2: Integrale gezondheid volgens de 5-elementenleer

Kinesiologie en Touch for Health hebben je gegrepen. Je wilt nu alles weten over deze eenvoudige techniek om meer zicht te krijgen op de (dis)balans van je lichaam en hoe je deze relatief snel kunt herstellen.

Wat leer je?

Het zwaartepunt van de tweede module ligt bij het koppelen van spieren en organen in de Wet van de Vijf Elementen, waardoor je eenvoudig tot 1 correctiepunt komt, om alle disbalansen in 1 keer te corrigeren.

  • EJe leert de theorie van Yin en Yang.
  • EJe leert de koppeling maken tussen de bewuste en onbewuste taal van een lichaam.
  • EJe leert de Wet van de Vijf Elementen.
  • EJe leert de meridianen en de verschillende acupressuurpunten die gebruikt worden in de Touch for Health-methode
  • EJe leert het testen van alarmpunten.
  • EJe leert 14 nieuwe spiertesten (van de in totaal 42) plus de verschillende methoden van versterking.
  • EJe leert gericht pijn bestrijden en stress verminderen.

Investering

€ 450 euro, incl. hand-outs, uitgebreide lunch, koffie, thee en lekkers (t.w.v. 15 euro).

Wat studenten zeggen

Evinah de Kleijn

Absoluut een aanrader om hier een cursus of opleiding te volgen, je kunt heel laagdrempelig instappen en ervaring is niet nodig.

Berdie

Boost je Energie: Mijn Opfriscursus bij Roos! Als coach merkte ik vaak hoe mijn energie naar anderen stroomde, met uitputting als gevolg. Bij Roos leerde ik opnieuw hoe ik mijn energie kan beschermen en opladen. Een waardevolle ervaring die ik iedereen aanbeveel!

Sandra Goudswaard

Leuk om te zien hoe je ook met doelen, balanceren en beweging kunt werken. De client neemt zo actief deel en daardoor wordt het meer eigen.

Cursusdata

Klik op een beschikbare datum om je in te schrijven voor de cursus.

Heb je nog vragen over onze opleiding?

We staan klaar om je te helpen. Neem gerust contact met ons op.